انجام پایان نامه telegram انجام پایان نامه instagram انجام پایان نامه aparat انجام پایان نامه facebook سفارش پایان نامه 

تیم آماری گروه آموزشی – پژوهشی پویشگران جنوب با بیش از چندین سال سابقه در تجزیه و تحلیل داده های آماری پایان نامه ها و مقالات آماده انجام کلیه تجزیه و تحلیل ها و محاسبات آماری مورد نیاز در سطوح مختلف برای کلیه رشته های دانشگاهی می باشد. تضمین دقت و صحت محاسبات، سرعت تحویل کار، ارائه فصل چهار پایان نامه به کاملترین شکل و با مناسب ترین هزینه شاخص کار ماست. برای اطلاعات بیشتر و سفارش کار با شماره های ۰۹۳۶۶۶۱۱۵۷۳ – ۰۹۱۶۵۱۶۲۰۱۱  تماس بگیرید.

هزینه فصل چهار کامل، (جداول، نمودارها، توضیحات و تحلیل کامل) برای پایان نامه کارشناسی، کارشناسی و دکتری ارشد بسته به ساده تر بودن یا پیچیده تر بودن و حجم کار ممکن است متغیر باشد که پس از بررسی اولیه و قبل از شروع کار اعلام خواهد شد. 

روند کار بدین ترتیب است که ابتدا از شما خواسته می شود که پروپوزال (و یا فرضیه ها و روش پژوهش) خود را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال کنید. پس از بررسی اولیه هزینه دقیق به شما اعلام می شود و پس از توافق تحلیل مورد نظر شما انجام خواهد شد. داده های اولیه در فایل excel یا spss و یا پرسشنامه های وارد نشده از شما تحویل گرفته خواهد شد.

پس از تحویل اولیه فصل چهار، تحلیل های انجام شده را به اساتید مشاور و راهنما ارائه خواهید داد و هرگونه تغییر مورد نیاز و اشکال احتمالی در فصل چهار مطابق با نظر اساتید راهنما و مشاور برطرف خواهد گردید.

از زمان سفارش قطعی تا تحویل نهایی به طور معمول از ۲ روز تا یک هفته زمان مورد نیاز خواهد بود.

تحلیل ها به کمک نرم افزارهای Amos, Lisrel 8.8 , SPSS 21 و Excel انجام می شوند.

فصل چهار انجام شده در فرمت doc و pdf به همراه جداول پیوست و فایل های خروجی spss مربوطه به شما تحویل خواهد شد. زبان کلیه جداول، تحلیل ها و توضیحات فارسی خواهد بود.

 

کلیه تحلیل ها که توسط تیم آماری این مرکز انجام می شود با دقت و صحت تحلیل های انجام شده و رفع هرگونه ایراد و اشکال احتمالی مطابق نظر اساتید راهنما و مشاور تضمین می شود.

کلیه خدمات به صورت حضوری، تلفنی و اینترنتی قابل ارائه است