انجام پایان نامه telegram انجام پایان نامه instagram انجام پایان نامه aparat انجام پایان نامه facebook سفارش پایان نامه 

برآورد هزینه

برآورد حق الزحمه خدمات تخصصی آماری

برآورد حق الزحمه خدمات تخصصی آماری بر اساس تعداد فرضیات تحقیق، حجم نمونه و تعداد سوالات پرسشنامه و همچنین تعداد آزمون آماری استفاده شده در تحلیل تعیین می‌گردد.

با توجه سوالات متعدد متقاضیان محترم، به عنوان یک پیش فرض، جهت برآورد حق الزحمه، تحلیل یک پایان نامه متعارف (تعداد سوالات تحقیق و حجم نمونه بزرگ نباشد) به صورت زیر برآورد می‌گردد:

پژوهش یا تحقیق مختصر که فقط به تحلیل یک آماره نیاز دارد:                        ۱۲۰     هزار تومان

پایان نامه مقطع کاردانی و کارشناسی :                                     بین ۱۵۰تا  ۳۰۰ هزار تومان

پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد :                                           بین  ۳۵۰تا ۵۰۰ هزار تومان

پایان نامه مقطع دکتری :                                                         بین ۴۵۰۰  تا  ۷۰۰هزار تومان

برآورد هزینه (نرخ) برای نرم افزار SPSS (تعرفه انجام کار spss)

برای برخی از تحلیل ها به وسیله نرم افزار SPSS بهای خدمات به شرح زیر و بر اساس موارد درخواستی محقق محترم برای هر مدل درخواستی یا هر متغیر موجود در داده ها برآورد می گردد. قیمتها حدودی می باشد و اکیدا پیشنهاد می شود تعیین قیمت دقیق را طی ایمیل یا تماس از ما درخواست نمایید؛

انواع تحلیل رگرسیون: ۱۲۰ هزار تومان* تعداد مدل

آزمون رتبه بندی فریدمن ۷۰ هزار تومان

آنالیز واریانس ۸۰ هزار تومان* تعداد مدل

آنالیز کوواریانس ۱۲۰هزار تومان* تعداد مدل

همچنین تحلیل حرفه ای نرم افزار لیزرل را از ما بخواهید.کافی است با ما تماس گرفته یا ایمیل بزنید.

بهای خدمات شرکت برای یک تحقیق متعارف به قرار زیر است:

تحلیل عاملی تاییدی و تایید مدل:   ۲۳۰ هزار تومان

تحلیل عاملی اکتشافی: ۱۵۰ هزار تومان

تعیین مدل: ۱۷۰ هزار تومان

طراحی پرسشنامه با توجه به تعداد فرضیات و نوع متغیرها بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان

به اطلاع محققان گرامی می رساند که با توجه به وقت و انرژی که توسط کارشناسان این گروه بر روی تحلیل ها گذاشته می شود، بهای خدمات در کمترین قیمت ممکن اعلام شده است. همچنین قیمتهای اعلام شده فوق حدود سی درصد کمتر از قیمتهای رایج برای تحلیلهای آماری می باشد، در عین حالیکه انجام تحلیل آماری تخصص ویژه ماست و تجربه کیفیت کار ما بالاتر خواهد بود.

توضیحات مهم:

۱- قیمتهای اعلام شده فوق برای ارائه تجزیه و تحلیلی کامل، مفصل و با تمامی جزئیات می‌باشد (شرح کامل خروجی نرم افزار و استنباط از آن) که به صورت فایل نرم افزار Wordکه به راحتی قابل اضافه نمودن به متن پژوهشنامه می باشد، ارسال خواهد شد.

هزینه سفارشات بر اساس مدت زمان لازم برای تحویل ، حجم و نوع تحقیقات ، تعداد صفحات تایپ شده و نظر کارشناسان و نویسندگان محاسبه شده و هیچگونه هزینه دیگری از شما دریافت نخواهد شد. این روش به منظور حفظ عدالت در ارائه خدمات اتخاذ گردیده است.

۲- ارقام فوق فقط یک برآورد از حق الزحمه می‌باشد و قیمت نهایی پس از کسب اطلاعات بیشتر از نحوه کار و به صورت توافقی تعیین می‌گردد.

۳- اول تحلیل آماری اولیه را دریافت کنید بعد وجه آنرا پرداخت نمایید.

۴-  تحلیل توصیفی و نمودارها و جداول آماری مورد نیاز به عنوان جزئی از گزارش نهایی ارائه می‌گردد .

۵- حق الزحمه شرکت به شماره حساب های اعلام شده قابل واریز می باشد (از طریق امکانات جدید انتقال وجه اینترنتی در سایت بانکهای کشور یا انتقال وجه توسط دستگاههای خودپرداز این کار به آسانی امکان پذیر است).

 

ضمنا از طریق ایمیل تبادل اطلاعات انجام و فایل تحلیل آماده شده به آدرس ایمیل متقاضیان محترم ارسال خواهد شد.

شرایط استفاده از تخفیف در حق الزحمه:

۱- ماههای خاص کاری: با توجه به ترافیک کاری سنگین در ماههای خاص،‌ طی ماههای فروردین و مهر قیمت ها با ۱۰٪ کاهش و طی ماههای خرداد، دی و بهمن ماه قیمت ها با ۱۰٪ افزایش  نسبت به مبنای فوق محاسبه خواهد شد. بنابراین حتی الامکان برنامه تجزیه و تحلیل و آزمون  فرضیات تحقیق خویش را با زمانهای فوق هماهنگ نموده تا از تخفیف بهره مند گردید. (تسویه نهایی باید طی ماه مذکور اتفاق افتد)

۲-  مشتریان قبلی شرکت:  از بین مشتریان قبلی شرکت که از خدمات شرکت بهره برده اند، افرادی که توسط این عزیزان معرفی شوند از ۵٪ تخفیف در حق الزحمه بهره مند خواهند گردید.

۳-  تخفیف ویژه اعضای هیات علمی و مدرسین دانشگاهها: هر یک از اعضای محترم هیات علمی دانشگاهها و یا افرادی که به نوعی به تدریس در دانشگاهها مشغول می باشند،‌ از ۱۰٪ تخفیف بهره مند خواهند شد. بدیهی است (مطابق بند قبل) در آینده هر فردی نیز که توسط ایشان معرفی شود از ۵٪ تخفیف بهره مند خواهد شد.

۴-  تخفیف مضاعف ناشی از گروه دوستان و همکلاسی ها یا معرفی استاد:  در صورتی که یک گروه از دوستان یا همکلاسی ها یا گروهی از شاگردان یک استاد (با معرفی استاد) همزمان اطلاعات و داده های خویش را عرضه و درخواست تحلیل آماری نمایند به ازای هر عضو گروه ۵٪ تخفیف به تمامی اعضا تعلق می گیرد. مثلا در یک گروه چهار نفری، هر کدام ۲۰٪ تخفیف خواهند گرفت. (تسویه تمامی اعضا حداکثر طی ۲ ماه انجام شود).

۵-  افراد با شرایط مالی خاص: محققان و دانشجویان محترمی که نیاز به خدمات شرکت داشته و بضاعت مالی برای پرداخت نداشته باشند، در صورت ارائه مدرکی از نهادهای مرتبط (کمیته امداد و یا سازمان بهزیستی و . . . )  از تخفیف حدودا  ۲۵  درصدی در قیمتهای فوق بهره مند خواهند شد.

۶- در صورتی که پژوهشگر در حین انجام تجزیه و تحلیل توسط گروه و قبل از تسویه حساب، شخص دیگری را به گروه جهت انجام پروژه معرفی نماید،

از تخفیف ۱۵ درصد گروه علمی پژوهشی پویشگران جنوب بهرمند خواهد شد.