Google+ شرایط استفاده از تخفیف

انجام پایان نامه telegram انجام پایان نامه instagram انجام پایان نامه lenzor انجام پایان نامه aparat انجام پایان نامه facebook انجام پایان نامه googleplus  درخواست همکاری انجام پایان نامه سفارش پایان نامه 

پویشگران جنوب

انجام پایان نامه انجام پایان نامه انجام پایان نامه  انجام پایان نامه  انجام پایان نامه  انجام پایان نامه  انجام پایان نامه  انجام پایان نامه  انجام پایان نامه  انجام پایان نامه  انجام پایان نامه
دانشگاه علم وصنعت دانشگاه تهزان دانشگاه صنعتی شریف  دانشگاه شهیدبهشتی  دانشگاه علامه طباطبایی   دانشگاه پیام نور  دانشگاه خواجه نصیر  دانشگاه آزاد دانشگاه علمی کاربری  دانشگاه امیرکبیر

پویشگران جنوب

گروه آموزشی – پژوهشی پویشگران جنوب توسط جمعی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی(کادری مجرب متشکل از دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه های برتر کشور) در سال ۱۳۹۰ با هدف ارائه مشاوره و تحلیل های آماری به متقاضیان(پژوهشگران، شرکتهای مشاوره و پروژه های دانشجویی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا) تشکیل شد. اعضای این گروه با مشاهده نقص های فراوان در تحلیل های ارائه شده در پژوهش ها و هزینه بالای دریافت شده از سوی شرکت ها، اقدام به راه اندازی این گروه پژوهشی کردند تا ضمن ارائه تحلیل های آماری صحیح و دقیق با حق الزحمه ای قابل پرداخت برای دانشجویان، نقص مذکور را رفع نمایند. و در حال حاضر با استفاده از نرم افزارهای SPSS , AMOS, – LISREL, minitab, Hec-hms – ARC GIS GIS , MATLAB، در تمامی حوزه های دانشی به کلیه متقاضیان از جمله دانشجویان ، پژوهشگران، اعضای هیئت علمی و سازمان های دولتی در سطح کشور خدمات آماری ، ارایه می دهند.

مهمترین اهداف این گروه عبارت اند از: ۱- کمک به پژوهشگران در طرح ریزی و اجرای موفق طرح های پژوهشی از طریق مشاوره رایگان در هنگام طراحی پروپوزال و پرسشنامه. ۲- ارتقاء کیفیت پژوهش ها با ارائه تحلیل های آماری صحیح و قابل فهم از طریق انتخاب صحیح ترین روشهای آماری و رعایت تمامی نکات علمی. ۳- ارائه خدمات آماری بر اساس قیمت توافقی به صورتی که تمامی مراجعین (به ویژه دانشجویان) در پرداخت هزینه با هیچ مشکلی مواجه نشوند. ۴- انجام تمامی خدمات از طریق فضای مجازی به طوری که متقاضی بدون خروج از منزل تمامی مراحل کار(از مرحله ثبت سفارش تا در یافت تحلیل و پرداخت هزینه) را بدون خروج از منزل انجام دهند.

شرایط استفاده از تخفیف در حق الزحمه:

۱- ماههای خاص کاری: با توجه به ترافیک کاری سنگین در ماههای خاص،‌ طی ماههای فروردین و مهر قیمت ها با ۱۰٪ کاهش و طی ماههای خرداد، دی و بهمن ماه قیمت ها با ۱۰٪ افزایش  نسبت به مبنای فوق محاسبه خواهد شد. بنابراین حتی الامکان برنامه تجزیه و تحلیل و آزمون  فرضیات تحقیق خویش را با زمانهای فوق هماهنگ نموده تا از تخفیف بهره مند گردید. (تسویه نهایی باید طی ماه مذکور اتفاق افتد)

۲-  مشتریان قبلی شرکت:  از بین مشتریان قبلی شرکت که از خدمات شرکت بهره برده اند، افرادی که توسط این عزیزان معرفی شوند از ۵٪ تخفیف در حق الزحمه بهره مند خواهند گردید.

۳-  تخفیف ویژه اعضای هیات علمی و مدرسین دانشگاهها: هر یک از اعضای محترم هیات علمی دانشگاهها و یا افرادی که به نوعی به تدریس در دانشگاهها مشغول می باشند،‌ از ۱۰٪ تخفیف بهره مند خواهند شد. بدیهی است (مطابق بند قبل) در آینده هر فردی نیز که توسط ایشان معرفی شود از ۵٪ تخفیف بهره مند خواهد شد.

۴-  تخفیف مضاعف ناشی از گروه دوستان و همکلاسی ها یا معرفی استاد:  در صورتی که یک گروه از دوستان یا همکلاسی ها یا گروهی از شاگردان یک استاد (با معرفی استاد) همزمان اطلاعات و داده های خویش را عرضه و درخواست تحلیل آماری نمایند به ازای هر عضو گروه ۵٪ تخفیف به تمامی اعضا تعلق می گیرد. مثلا در یک گروه چهار نفری، هر کدام ۲۰٪ تخفیف خواهند گرفت. (تسویه تمامی اعضا حداکثر طی ۲ ماه انجام شود).

۵-  افراد با شرایط مالی خاص: محققان و دانشجویان محترمی که نیاز به خدمات شرکت داشته و بضاعت مالی برای پرداخت نداشته باشند، در صورت ارائه مدرکی از نهادهای مرتبط (کمیته امداد و یا سازمان بهزیستی و . . . )  از تخفیف حدودا  ۲۵  درصدی در قیمتهای فوق بهره مند خواهند شد.

۶- در صورتی که پژوهشگر در حین انجام تجزیه و تحلیل توسط گروه و قبل از تسویه حساب، شخص دیگری را به گروه جهت انجام پروژه معرفی نماید،

از تخفیف ۱۵ درصد گروه آموزشی پژوهشی پویشگران جنوب بهرمند خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها: انجام پایان نامه, تحلیل آماری

همکاری مشترک دانشجو و استاد راهنما به صورت مستند و در چهارچوبی مشخص تحت عنوان پایان نامه ارایه شده و دانشجو می بایست در جلسه دفاع آن را ارایه داده و پاسخگو سوالات داوران باشد. پایان نامه یک دانشجو نشان دهنده حاصل دوران تحصیل وی و میزان تسلط او به زمینه علمی و تحقیقاتی وی می باشد.

ادامه مطلب ...

پایان نامه کارشناسی ارشد مستندات مکتوبی است که حاصل تحقیقات و پژوهش های انجام شده توسط دانشجو در طول دوران تحصیل کارشناسی ارشد وی می باشد. پایان نامه ارشد ملاکی برای قضاوت درباره سطح علمی دانشجو و تمایل وی به یادگیری و امور تحقیقاتی و پژوهشی می باشد، لذا چنانچه دانشجو قصد ادامه تحصیل برای مقاطع بالاتر در داخل کشور و یا اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی را داشته باشد اهمیت پایان نامه ارشد و چگونگی انجام شدن آن چندبرابر خواهد شد.

ادامه مطلب ...

رساله یا پایان نامه دکتری که تحت عناوینی مثل پایان نامه و یا تز دکتری هم از آن یاد می شود نشانگر تحصیل دانشجو می باشد. برای انجام پایان نامه دکتری دانشجو می بایست آخرین نسخه از آیین نامه نحوه نگارش پایان نامه را از وب سایت دانشگاه محل تحصیل خود دریافت نموده و مطابق با آن شروع به نگارش پایان نامه دکتری خود نماید. از آنجاییکه کیفیت و کمیت پایان نامه دکتری هر دو بسیار با اهمیت می باشند و دانشجو می بایست مطالبی بسیار مفید را در رساله دکتری خود ارایه نماید.

ادامه مطلب ...